جشنواره های اینترنتی

۰
مشترکین فعال
۰
پاپ سایت ها
۰
پاپ سایت ها

چه سرویسی نیاز داری؟

Edit

همیشه آنلاین باش

اگر سرعت و کیفیت اینترنت در شبانه روز یکی از مهم ترین فاکتور ها برای شما ست اینترنت بی سیم wireless میتواند برای شما مناسب باشد. هزینه نصب و راه اندازی آن به طرز محسوسی پایین است.

در اینترنت wireless محدودیتی برای انتقال ندارید و این فناوری برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اینترنت طراحی شده است.این اینترنت بر مبنای فرکانس رادیویی بدون نیاز به کابل و خط تلفن است.

در برخی سازمان‌ها و شرکت‌ها که نیازمند اینترنت با سرعت‌های بالا هستند، اما امکان استفاده ازخطوط مسی اجاره‌ای را ندارند، اینترنت پرسرعت بی‌سیم، بهترین گزینه است.

Edit

لحظات را پرسرعت سپری کن

ADSL یا همان  asymmetric digital subscriber است.شما مشترکین عزیز با استفاده از این سرویس قادر خواهید بود تنها با استفاده از یک خط تلفن به صورت دائم وبا سرعتی بالا به اینترنت متصل شوید.

این سرویس بر بستر کابل تلفن عمل میکند واین فناوری بهترین و بیشترین سرعت را بدون نیاز به تدارک زیرساخت های جدید ممکن ساخته است.همچنین قابل ذکر است که پس از برقراری ارتباط تنها هزینه ای که شما پرداخت خواهید کرد هزینه ثابت خط ADSLکه به شکل ماهانه وباتوجه به پهنای باند دریافتی خواهد بود ودرهنگامی که از این سرویس شما استفاده میکنید ارتباط تلفنی شما همیشه ازاد و دردسترس خواهد بود.

Edit

پهنای باند اختصاصی

امروزه دسترسی به اینترنت سریع و قابل اعتماد یکی از ملزومات اساسی هر مجموعه است. از طرف دیگر اینترنت اشتراکی دارای محدودیت‌هایی است که در بسیاری از شرایط توان پاسخ‌گویی به نیازهای ارتباطی سازمان‌ها را ندارد و در بسیاری شرایط آن‌ها را دچار مشکل می‌کند. پهنای باند اختصاصی (اینترنت سازمانی) هرمزنت، خدمتی است که امکان دسترسی شرکت‌ها و سازمان‌ها را به اینترنت پرسرعت با ظرفیت بالا، تاخیر کم و کیفیت مطلوب فراهم می‌سازد. این سرویس کاملا اختصاصی بوده و کیفیت آن در تمامی ساعات شبانه‌روز تضمین می‌شود

Edit
Click here to add content.
Hormoznet

سایرخدمات هرمزنت

شرکت هرمزنت در کنار خدمات اینترنت خدمات دیگری را نیز ارائه میکند.

سایرخدمات هرمزنت

شرکت هرمزنت در کنار خدمات اینترنت خدمات دیگری را نیز ارائه میکند.

طراحی سایت و نرم افزار

سرعت رشد روز افزون تکنولوژی وبنا بر این دلیل تاثیر انتخاب شرکت طراحی سایت در عملکرد تجاری مجموعه شما اهمیت بسزایی دارد که میتواند کسب وکار شما را دگرگون کند.

میزبانی سرور(colocation)

خدمات میزبانی سرور یا colocation به سرویسی میگویند که دران کاربر به جای اجاره کردن سرور از سرویس دهنده خودش میتواند سخت افزار سرور خودرا تهیه وبه مرکز بسپارد.

خدمات هاست

میزبانی هاست مفهومی است که وقتی میخواهید وب سایتتان بر روی بستر اینترنت برای همه قابل رویت باشد استفاده میشود واین سرویس توسط هرمزنت برای شما ارائه میشود.